O projektu

ONLINE PLÁNOVÁNÍ UDÁLOSTÍ

Na webu Xeevio.cz můžete online plánovat schůzky či jiné události. Systém je založen na principu hlasování, kde založíte hlasovací formulář, pozvaní účastníci obdrží automaticky pozvánku emailem a hlasují, zda se události účastní či nikoliv. Zúčastnit se můžete samozřejmě i Vy jakožto zakladatel hlasování. Systém pak automaticky nabídne nejvhodnější termín, tzn. termín, kde je nejvíce kladných odpovědí.

CO MŮŽU NAPLÁNOVAT?

Můžete naplánovat libovolnou událost, např. obchodní schůzku, sraz s přáteli, letní dovolenou, výlet na lyže nebo jakoukoli jinou událost. Do kalendáře zadáte libovolné množství možných termínů (intervalů), pro které pak pozvaní účastníci hlasují. Hlasování můžete kdykoliv ukončit, systém Vám nabídne termín, pro který hlasovalo nejvíce účastníků.

JE LIBO DEN, TÝDEN NEBO MĚSÍC

Systém podporuje plánování jak krátkých událostí v konkrétní hodinu daného dne (např. schůze), tak delších událostí naplánovaných jako interval od - do (např. letní dovolená).

ZÚČASTNÍM SE NEBO NE?

Nastavte škálu pro odpovědi na "ano - ne" nebo pro váhavější na "určitě ano - spíše ano - spíše ne - určitě ne".

KOHO POZVAT

Můžete zadat jednoduše jen emaily (stačí zkopírovat z Vašeho adresáře) nebo pro lepší přehlednost jak emaily tak jména účastníků. Emailové adresy každopádně nikdy jiný než Vy neuvidí a nezneužije.

AUTOMATICKÉ POZVÁNKY

Jakmile založíte nové hlasování systém automaticky zašle účastníkům pozvánku do hlasování s unikátním odkazem pro každého z nich. Jeden pozvaný tedy nemůže hlasovat za jiného. Naopak Vy jako správce hlasování naopak můžete v případě potřeby hlasovat za kteréhokoliv účastníka.

AUTOMATICKÉ NOTIFIKACE

Pokud změníte parametry hlasování obdrží pozvaní účastníci automaticky emailovou notifikaci o provedené změně. Podobně vždy obdržíte notifikaci, když některý z účastníku odhlasuje.

UPOMÍNKY ÚČASTNÍKŮM HLASOVÁNÍ

Prostřednictvím webu můžete upomínat účastníky hlasování, kteří dosud nehlasovali a to jak individuálně nebo hromadně. Možnost zasílání upomínek je však omezena na jednu denně, aby se tak zabránilo zneužití portálu pro zasílání velkého množství emailů.

CO TO STOJÍ?

Nic, je to zdarma.